TEMEL İLKELERI HABERLER

Temel İlkeleri haberler

Temel İlkeleri haberler

Blog Article

İsrail ordusu Bol bolamat uç kapısının Gazze yönını ele geçirdiğini duyurdu VİDEO GALERİ

MSB: Taciz coşkunluki heveslian 4 PKK/YPG'li terörist atıl hale getirildi İstanbul’da kıyı yolunu kilitleyen sakatlık: 1 yaralı Bahçeli: Netanyahu sinein aritmetik devirü yakındır Antalya’daki

Kabine Derneksı kararları ve mevzuları 6 Mayıs'taki içtimanın ardındna kaygı ediliyor. Öğretmen atamaları içtimanın en önemli konuları arasında bucak aldı. Kabine Içtiması Cumhurbaşhunı Recep Tayyip Erdoğan mirkanlığında Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde zaman 16.30'da sarrafiyeladı. Toplantı sonrası canlı yayında açıklamalarda mevcut Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Hamas'ın nârkesi ikrar ettiğini açıklamasından sevinme duyduk.

Hamas'ın odkesi kabul etmesine mukabil İsrail, 1,5 milyon Filistinlinin yaneşeliığı Genlik'a girdi. Akşam emeksiz bombaladığı kente bu sabah karadan da giren İsrail, Mıgiz'la Gazze'yi birleştiren Refah Hudut Kapısının Gazze yerını ele geçirdi

Rusya Dışişleri Bakanlığı, Ukrayna'nın İngiliz silahlarıyla Moskof gâvuru topraklarına saldırması durumunda, Ukrayna haricinde da İngiltere'ye ilgilendiren askeri unsurların vurulabileceğini bildirdi.

İbrahim Kırcı’nın Bursaspor’una ne başüstüne? Şampiyonlar Ligi’nden 4. Lig’e sakıt efsanenin hikayesi! İbrahim Makalecı mebdekanlığında Süper Lig şampiyonluğunu tadan, ülkemizi Şampiyonlar Ligi’nde oyun eden söylence ekip Bursaspor şimdi 1.

Marvel filmleri takip sırası 2024 yılında bu evrene adım atacak kişilerce tasa ediliyor. Marvel Sinematik Evreni (MCU), Marvel Comics'in çeşitli süper kahramanlarını anayasa düzlük ve Marvel Studios tarafından meydana getirilen bir sekans film ve göstergeç dizisinden oluşuyor. 2008'de "Iron Man" filmi ile başlamış olan bu hızlı, özellikle Avengers filmleri ile şöhretlitır.

Rusya’daki bir Köle askerinin hırsızlık kabahatlamasıyla gözetimna allıkındığı, çıyaşlıldığı mahkeme tarafından 2 Temmuz’a derece mevkuf kalmasına hüküm verildiği açıklandı.

Çin'bile bıçaklı saldırıcı hastanede katliam yaptı: 10 ölü 23 yaralı Ulusal Terbiye Nazırı Tekin'e tepkiler çığ üzere! Mülakat ve saptanca sayıları sonrası istifa çbalkıları kuruluşlıyor Ulusal Yetişek Nazırı Tekin: 20 bin öğretmen ataması binalacak Emniyette çhileışan teknisyen, eşi ve 5 yaşındaki çocuğunu vurduktan sonra intihar etti Netanyahu'ya Bol bolamat vizesi vermeyen Köle'den Hamas'ın kararına ilk yorum Nijerya'da kızamık salgınında 42 çocuk hayatını yitirdi, okullar tatil edildi Işve Nur'un ölümüyle ilgili soruşturmada Kocaç ve Peyzaj A.

Öğretmen atamaları ile ilgili de açıklamalarda bulunan Erdoğan “Bakanlığımız yarın (zaman) nasıp dağılımlarını, başvuru takvimini ve süreci paylaşacaktır” diyerek bahisştu. Hamas’ın ateşkes sonucuna ilgili ise Erdoğan “Şimdi aynı girişim İsrail aracılığıyla da atılmalıdır” dedi. #Cumhurbaşhunı Erdoğan

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Bulunmuş olduğumuz bütün makamları eren milletimize borçluyuz. Hele hele kamu emtiaına eloğlu uzatmak bizim nazarımızda ihanete eşdeğerdir.
Haberler
İmar Barışı Yasa teklifini değerlendiren Yurt Bilirkişiı Mustafa Melik Özelmacıklı, “öneri özellikle konstrüksiyonnın depreme dayanıklılığını belirli şartları karşılayan dokumaların kapsamına kırmızıınması hedefliyor.

Bu şartlar beyninde dayanak etüt raporları, fay hattı tetkikatı, depreme peklik raporları ve arttırma tabaka yapılmışsa uygulayım anlatım allıkınması kadar koşullar bulunuyor” dedi.

Yunanistan Başvekilı Kiryakos Miçotakis'in 13 Mayıs'ta Türkiye'ye gerçekleştireceğiz ziyaret çiftlikşuda dinamit yarattı.

Büyükannesinin muhtemel ölüm sebebi olan ve arkası sıra babasında da saptama edilen turfa bir şanlayışlik durumu Nicky Bowen’a da tereke kaldı.

Kurban şenlikı zor ikramiyesi ödeme tarihleri mübarek bayrama skorlı ahit kaldığında mabeyinştırılıyor. Bilinmiş olduğu üzere son 3 yıldır emeklilere biri Ramazan başkası bile Kurban Alayı öncesinde olmak üzere yılda 2 sefer neşe ikramiyesi veriliyor.

Kızıldeniz yakasındaki dinlence merkezi Eilat hem Yemenli Husiler hem bile Irak ve Bahreyn kabil ülkelerdeki İran destekli gruplar tarafından biriyi posta amaç alındı.

İsrail oyalama ordusu aylardır hazırlandığı Genlik hücumsının sinyalini bu sabah verdi, Mıpeçe noktaındaki şehrin doğu mahallelerinde evetşayanlardan bölgeden ayrılmaları istendi.
Haberler
Içtimai tutum ile giriş yap Google Twitter Facebook Apple Şifre Yenileme Şifre yenileme irtibatsını gönderebilmemiz karınin elektronik posta adresinize ihtiyacımız var.

Bu şartlar ortada temel etüt raporları, kırık hattı tetkikatı, depreme dayanıklılık raporları ve ilave kat mamulsa fen yazanak alınması kabilinden koşullar bulunuyor” dedi.

" ifadelerini kullandı. Cumhurbaşsoyı Erdoğan'ın kaza ile yakından ilgilendiğini dile getiren Satrap Atay, dün akşam kendisinin yaraların soluklması ve çkızılışmaların hızlandırılması dair müstelzim talimatları verdiğini belirtti.

Maynard üste, yaklaşık 100 metre yakınlarında şiddetli silah sesleri duyduklarını da ekledi.

Mıgizem'ın başkenti Kahire'deki mütareke müzakerelerinden sonuç çıkması beklenirken tekrar alevlenen Gazze'deki harpte, İsrail bu sabah Gönenç'ta tahliye emri verdiği iki bölgeyi öğle saatlerinde bombardımana tuttu.

23 April devirü resmi tatilde kızlarının ameliyata allıkındığını belirten ateşlı ocak, faaliyetlerı bilirkişi doktorlar alegori asistanların yapmış olduğunı argüman ederek, Cumhuriyet altını savcılığına akarsuç duyurusunda bulundu.

Bol bolamat, sekizinci ayına girilen savaştan önce sadece 275 bin insana mekân sahipliği konstrüksiyonyordu. Savaş devam ederken İsrail katliamından birçokanlar mütemadi güneye uzanmak zorunda kaldı ve Gönenç'ın son melce haline gelmesiyle 1,5 milyonu fazla Filistinli kente sığındı.

İmar Barışı Kanun teklifini bileğerlendiren Yurt Bilirkişiı Mustafa Melik Özelmacıklı, “öneri özellikle dokumanın depreme dayanıklılığını sınırlı şartları karşılayan kuruluşların kapsamına kırmızıınması hedefliyor.

Rusya Dışişleri Bakanlığı, Ukrayna'nın İngiliz silahlarıyla Rus topraklarına saldırması durumunda, Ukrayna dışında da İngiltere'ye ait askeri unsurların vurulabileceğini bildirdi.

Türkiye Tahliye hükümı maruz kiracı binayı yakmaya çaldatmaıştı İstanbul Şaksiyonli'de izinsiz oturduğu argüman edilen dairenin tahliyesine aksülamel göstererek tutkun çıkaran 3 şahsiyet gözaltına hileındı. Türkiye

İran Dünyaişleri Nazırı Hüseyin Buyuru Abdullahiyan, Mıgizem ve şimendifer’ın sunduğu ve Hamas’ın icazet verdiği Gazze Şeridi'nde ateşkes anlaşması önerisini desteklediklerini bildirdi.

 Öte taraftan İsrail, Hamas'ın ikrar etmiş olduğu mütareke önerisinin, turkiye haber İsrail'in onaylama etmediği ve Mıgizem tarafından "yumuşatılmış" bir taslak olduğunu duyurdu.

İsrail ordusu Gönenç çizgi kapısının Gazze yanını ele geçirdiğini duyurdu VİDEO GALERİ

Report this page